Newsletter

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godz. 9-15

Telefon:501-760-186

Skontaktuj się z naszą infolinią

PayPal

Dostawa i transport

Zakupione towary wysyłane są najpóźniej w następnym dniu roboczym (zakup dokonany do godziny 13:00 wysyłany jest w tym samym dniu roboczym) licząc od dnia zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym Sprzedającego lub od dnia złożenia zamówienia z płatnością przy odbiorze (wysyłka towarów, w których opisie jest to wyraźnie zaznaczone, może nastąpić później). W celu szybszej realizacji wysyłki można przesłać na adres e-mailowy: biuro@dobrabielizna24.pl bankowe potwierdzenie przelewu. W zależności od wybranej formy dostawy przesyłki są nadawane za pośrednictwem Poczty Polskiej, kurierem Pocztex lub InPost. Zawsze informujemy naszych Klientów o nadaniu przesyłki oraz przesyłamy link w celu jej śledzenia.

Do każdej przesyłki dołączany jest, jako dowód zakupu, paragon fiskalny a na życzenie Kupującego wystawiana jest faktura.

Koszt dostawy obejmuje pakowanie i transport. Niezależnie od ilości zakupionego towaru, rozmiaru czy wagi opłata jest stała i wynosi:

Dla płatności realizowanych przelewem bankowym oraz za pomocą szybkich przelewów internetowych systemów PayU, PayPal lub Przelewy24 a także dla płatności kartami płatniczymi poprzez systemy PayU, PayPal lub Przelewy24:

Przesyłka polecona ekonomiczna - 7,99 zł,
Przesyłka polecona priorytetowa - 11,00 zł,
Pocztex Kurier48 odbiór w punkcie - 9,99 zł,
Pocztex Kurier48 - 11,99 zł,
InPost Kurier24 - 14,99 zł.

Dla płatności "za pobraniem":

Pocztex Kurier48 odbiór w punkcie - 13,99 zł,
Pocztex Kurier48 - 15,99 zł,
InPost Kurier24 - 19,99 zł.

Przy wartości zamówienia od 220zł (za pobraniem od 250zł) przesyłka kurierska GRATIS!

Terminy doręczeń liczone od dnia nadania:

Przesyłka polecona, paczka pocztowa ekonomiczna - przewidywany czas doręczenia 3-4 dni robocze,
Przesyłka polecona, paczka pocztowa priorytetowa - przewidywany czas doręczenia 1-3 dni robocze,
Pocztex Kurier48 - przewidywany czas doręczenia 2-3 dni robocze,
InPost Kurier24 - przewidywany czas doręczenia w następnym dniu roboczym.

Przed odebraniem przesyłki proszę sprawdzić, czy opakowanie nie zostało uszkodzone w trakcie transportu. W przypadku, gdyby opakowanie przesyłki zostało naruszone i istniałoby podejrzenie uszkodzenia bądź braku kompletności zamówionych towarów proszę nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera lub listonosza sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się niezwłocznie ze Sprzedającym.

Koszt transportu dla wysyłki poza granicę Polski określany jest indywidualnie dla każdej transakcji na podstawie zapytania Kupującego.

W przypadku nie odebrania przesyłki i jej zwrotu do Sprzedającego (dotyczy również sytuacji, gdy powodem zwrotu jest niekompletny lub błędnie podany adres), Kupujący jest dodatkowo obciążany kosztem transportu zwrotnego a Sprzedający ma prawo potrącić odpowiednią kwotę z dokonanej przedpłaty lub domagać się zapłaty w inny sposób, także na drodze sądowej. Sprzedający ma prawo odmówić realizacji zamówień od Klientów, którzy nie odebrali wcześniejszych przesyłek.

Zamówione towary po wcześniejszym sprawdzeniu i zabezpieczeniu wysyłane są jedną przesyłką.

Ze względu na maksymalną możliwą do uzyskania kwotę odszkodowania z tytułu nie doręczenia przesyłki rejestrowanej (poleconej) przez Pocztę Polską w wysokości 110zł netto, przy zamówieniach o większej wartości zaleca się wybór przesyłek kurierskich, które w cenie nadania posiadają ubezpieczenie od 1000zł, dla usługi Kurier48, do 5000zł dla usługi Kurier24.

Właściciel sklepu "DobraBielizna24" nie odpowiada za szkody wynikłe z niewłaściwego obchodzenia się z nadanymi przesyłkami oraz za nie doręczone przesyłki przez Pocztę Polską.