Newsletter

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godz. 9-15

Telefon:501-760-186

Skontaktuj się z naszą infolinią

PayPal

Lista produktów producenta: KEY

Producent, cenionej od ponad 25 lat, designerskiej bielizny dla kobiet i mężczyzn.

Jesteśmy jedną z najsilniejszych marek bieliźnianych na polskim rynku. Pozycję lidera wypracowaliśmy 25-letnim doświadczeniem w projektowaniu, produkcji i sprzedaży kolorowej bielizny dla masowego odbiorcy. Modne i oryginalne kolekcje bawełnianej bielizny powstają z pasją, w oparciu o wyjątkową filozofię Design & Quality & Price. Oznacza ona kreowanie produktów, które wyróżnia energia kolorów i autorskie nadruki w połączeniu z testowaną jakością dzianin i fasonów. Takie podejście do strategii marki zagwarantowało sukces naszej firmy.

Nadanie produktom unikalnego charakteru oraz właściwe odczytanie zapotrzebowania rynku stało się podstawowym założeniem marki KEY już od pierwszych lat jej istnienia. Pomysłem na rynkowe wyróżnienie było przełamanie biało-czarnej bieliźnianej monotonii i stworzenie kolekcji kolorowych fig damskich. Rynek entuzjastycznie zareagował na ten świeży pomysł, a koncepcja stworzona przez naszego ówczesnego głównego projektanta, Jolę Buca, jest niezmiennie kontynuowana w kolekcjach KEY. O słuszności obranej strategii zapewniają nas zadowoleni Klienci – we wszystkich badaniach rynkowych bielizna KEY kojarzona jest z kolorem i atmosferą zabawy.

Naszą misją jest dostarczanie Klientom oryginalnych, komfortowych produktów w korzystnej cenie; produktów, które wyróżnia pozytywna, radosna atmosfera tworzona wokół marki oraz kreowanie wizerunku firmy jako przedsiębiorstwa przyjaznego i rozumiejącego potrzeby Klientów.

Więcej