Newsletter

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godz. 9-15

Telefon:501-760-186

Skontaktuj się z naszą infolinią

PayPal

Lista produktów producenta: JULIMEX

Znany i ceniony Polski producent dodatków gorseciarskich i krawieckich.

Firma JULIMEX powstała w 1998 roku. Od początku działalności specjalizuje się w produkcji dodatków gorseciarskich i krawieckich.
Dzięki konsekwencji w realizowaniu wytyczonych celów i profesjonalnemu podejściu do Klienta szybko uzyskała stabilną pozycję na rynku.

Oferowane przez Firmę JULIMEX produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów: metalu, poliuretanu, polipropylenu, a wyroby posiadają certyfikat PZH.

Od momentu powstania JULIMEX, kieruje się filozofią zwiększania komfortu w codziennym życiu. Produkty projektowane są tak by dzięki ich zastosowaniu życie było wygodniejsze. Aby oferowany asortyment był w pełni satysfakcjonujący, firma stale konsultuje wprowadzane rozwiązania, sprawdza ich użyteczność i rozwija je, wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom. Oferowane przez JULIMEX produkty, to połączenie nowatorskich działań z maksymalną funkcjonalnością w codziennym użytkowaniu.

Tworząc kolejne produkty wchodzące w skład asortymentu Firma JULIMEX, kieruje się chęcią poprawienia wygody codziennego życia.
Więcej

Produkty na stronie

Produkty na stronie