Newsletter

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godz. 9-15

Telefon:501-760-186

Skontaktuj się z naszą infolinią

PayPal

SKARPETY DO BIEGANIA Powiększ do pełnego rozmiaru

SKARPETY DO BIEGANIA

Skarpety męskie biegowe, sportowe, do biegania i jazdy na rowerze, cenionego producenta z Węgierskiej Górki, firmy SKARPEX.

Więcej szczegółów

7 dostępnych

9,99 zł

Obniżka!

-50.03%

19,99 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 9 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 9 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,45 zł.


8 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

Wersja skarpety Interceptor powstała na bazie już sprawdzonej wersji "Protector" i posiada wszystkiej jej zalety, ale uwzględniono w niej uwagi osób biegających w trudnym terenie o sypkiej niestabilnej powierzchni, jak również kolarzy górskich, którzy wyrazili swoje opinie.
Interceptor zachowuje się lepiej na trasach szutrowych i piaszczystych o agresywnych podbiegach i zbiegach, zwłaszcza długość nad kostkę w stosunku do Protektora powoduje, że lepiej chroni kostkę i ścięgno Achillesa.

ZAAWANSOWANE SKARPETY DO BIEGANIA I JAZDY NA ROWERZE DLA SPORTOWCÓW BIEGOWE

ZAAWANSOWANE SKARPETY DO BIEGANIA I JAZDY NA ROWERZE DLA SPORTOWCÓW BIEGOWE

Przede wszystkim zakrywa stopę powyżej buta nad kostką ograniczając dostęp drobin piasku i kurzu dostających się na stopę.
Bieg w dół po niestabilnym podłożu powoduje poruszanie kamieni i drobnego piasku, który odrywany jest od podłoża zwłaszcza przy agresywnym bieżniku buta w kierunku drugiej stopy. Wilgotna noga wyłapuje te drobinki i podczas następnego kroku uderzenie o podłoże powoduje opadnięcie tych ziarenek w przestrzeń pomiędzy stopą a butem, co powoduje nieprzyjemne otarcia w okolicy kostki a później w samym bucie. Aby uniknąć tego efektu należało podnieść ściągacz skarpety ponad kostkę, co powoduje, iż te zanieczyszczenia, które normalnie przykleiłyby się do wilgotnej skóry odbijają się od ściągacza poza but.
Efekt ten został dokładnie sprawdzony i przetestowany również podczas jazdy rowerem - podczas jazdy odbicia piasku od przedniego koła, jak również podczas hamowania od tylnego, powoduje ten sam efekt, który ten model skarpety znacząco redukuje.
Skarpeta bardzo dobrze komponuje się również z getrami kompresyjnymi, co rozszerza jej uniwersalność i desygnuje do kategorii "MULTISPORT".
Skarpety te wykonane są z bawełny o kompaktowym splocie - jest to nowy proces produkcji bawełny redukujący podatność na "mechacenia się" materiału, proces ten powoduje również zwiększenie sprężystości włókna, co powiększa jeszcze zdolność do redukcji wstrząsów i powstawania tzw. hemolizy biegacza, jest to przykra przypadłość znana bardzo dobrze biegaczom długodystansowym, gdzie po długim biegu występuje widoczne "sczernienie paznokci" na stopach. Sprężystość frotowania w miejscach najbardziej wrażliwych, chroni stopy przed otarciami i amortyzuje ten długotrwały nacisk.
Skarpety Interceptor najlepiej sprawdzają się w zakresie temperatur od -2 do +18 stopni
.

Skład: 85% bawełna, 10% poliamid, 5% elastan.


JAKOŚĆ PIERWSZA

OFERTA DOTYCZY 1 PARY

Napisz swoją recenzję

SKARPETY DO BIEGANIA

SKARPETY DO BIEGANIA

Skarpety męskie biegowe, sportowe, do biegania i jazdy na rowerze, cenionego producenta z Węgierskiej Górki, firmy SKARPEX.

Napisz swoją recenzję