Newsletter

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godz. 9-15

Telefon:501-760-186

Skontaktuj się z naszą infolinią

PayPal

STOPKI MĘSKIE DO BIEGANIA Powiększ do pełnego rozmiaru

STOPKI MĘSKIE DO BIEGANIA

Stopki męskie biegowe, sportowe z najnowszej kolekcji PROTECTOR II, cenionego producenta z Węgierskiej Górki, firmy SKARPEX.

Więcej szczegółów

Stan: Produkt nie jest dostępny w wybranej opcji.

9,99 zł

Obniżka!

-50.03%

19,99 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 9 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 9 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,45 zł.


6 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

Oferowane przez nas skarpety nie można traktować jak zwykłą bieliznę ale rozpatrywać je należy w charakterze sprzętu sportowego. Skarpety te mocno uwzględniają anatomię stopy podczas ruchu, zaprojektowane cienkie strefy utrzymują chłód w miejscach, gdzie jest na stopie najbardziej pożądany. Gęste frotowanie w miejscach najbardziej wrażliwych, chroni stopy przed otarciami i amortyzuje długotrwały nacisk. Takie zaprojektowanie powoduje, iż stopa mało się w nich poci w zakresie temperatur od +5 do +25st, a dodatkowe strefy wentylacyjne w górnej części jeszcze zmniejszają ten przykry przy dużym wysiłku efekt. Poprzez zastosowanie dodatkowych ściągaczy na śródstopiu uzyskano bardzo dobre dopasowanie skarpety do stopy i brak efektu obracania się wokół osi stopy podczas ruchu.

PROFESJONALNE SKARPETY DO BIEGANIA DLA SPORTOWCÓW

Szczególną własnością skarpet są strefy frotowania. Najbardziej narażoną na otarcia częścią stopy są okolice ścięgna Achillesa i wokół palców, w tych miejscach frotowania zostały najbardziej powiększone. Największy nacisk występuje na pięcie i śródstopiu zwłaszcza przy podbiegach w górę i zbiegach. Dlatego w tych miejscach wyznaczono strefy, które najbardziej amortyzują występujące uderzenia o podłoże.

Z doświadczeń ultramaratończyków uwzględniono szczególny fragment stopy - pod sznurowadłami - w tym miejscu utrzymuje się cały ciężar buta, co w długotrwałym ruchu powoduje przykre odciski i otarcia, zastosowano więc szczególny rodzaj frotowania górnego fragmentu chroniącego jednocześnie przed otarciami a i zachowującego obszar dobrej wentylacji poprzez poprzeczne prążkowanie.

Skarpety Professional Protector II powstały przy współpracy z profesjonalnymi sportowcami zajmującymi się ultra-maratonami i biegającymi w ramach treningów po kilkanaście kilometrów dziennie. Efektem tej współpracy jest połączenie wyspecjalizowanych skarpet technicznych z naturalnym włóknem bawełny, co pozwala na codzienne wygodne użytkowanie z zachowaniem bardzo specjalistycznych właściwości. Czubki skarpet łączone są szwem typu rosso.

Stopki dostępne są w ośmiu wzorach do wyboru:

RAPTOR

PROFESJONALNE SKARPETY BIEGOWE DLA SPORTOWCÓW

 CASCADE

PROFESJONALNE SKARPETY DO BIEGANIA DLA SPORTOWCÓW

Kolory stopek: czarne i popielate z kolorowymi akcentami.

Skład: 80% bawełna, 15% poliamid, 5% elastan.


JAKOŚĆ PIERWSZA

OFERTA DOTYCZY JEDNEJ PARY

Napisz swoją recenzję

STOPKI MĘSKIE DO BIEGANIA

STOPKI MĘSKIE DO BIEGANIA

Stopki męskie biegowe, sportowe z najnowszej kolekcji PROTECTOR II, cenionego producenta z Węgierskiej Górki, firmy SKARPEX.

Napisz swoją recenzję