Newsletter

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godz. 9-15

Telefon:501-760-186

Skontaktuj się z naszą infolinią

PayPal

STOPKI DO BIEGANIA Powiększ do pełnego rozmiaru

STOPKI DO BIEGANIA

Stopki biegowe męskie i damskie, sportowe z najnowszej kolekcji PROTECTOR II, cenionego producenta z Węgierskiej Górki, firmy SKARPEX.

Więcej szczegółów

  • RAPTOR
  • CASCADE

4 dostępnych

34,99 zł

Obniżka!

-50.01%

69,99 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 34 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 34 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,70 zł.


11 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

Oferowane przez nas skarpety nie można traktować jak zwykłą bieliznę ale rozpatrywać je należy w charakterze sprzętu sportowego. Skarpety te mocno uwzględniają anatomię stopy podczas ruchu, zaprojektowane cienkie strefy utrzymują chłód w miejscach, gdzie jest na stopie najbardziej pożądany. Gęste frotowanie w miejscach najbardziej wrażliwych, chroni stopy przed otarciami i amortyzuje długotrwały nacisk. Takie zaprojektowanie powoduje, iż stopa mało się w nich poci w zakresie temperatur od +5 do +25st, a dodatkowe strefy wentylacyjne w górnej części jeszcze zmniejszają ten przykry przy dużym wysiłku efekt. Poprzez zastosowanie dodatkowych ściągaczy na śródstopiu uzyskano bardzo dobre dopasowanie skarpety do stopy i brak efektu obracania się wokół osi stopy podczas ruchu.

PROFESJONALNE SKARPETY BIEGOWE DLA SPORTOWCÓW

Szczególną własnością skarpet są strefy frotowania. Najbardziej narażoną na otarcia częścią stopy są okolice ścięgna Achillesa i wokół palców, w tych miejscach frotowania zostały najbardziej powiększone. Największy nacisk występuje na pięcie i śródstopiu zwłaszcza przy podbiegach w górę i zbiegach. Dlatego w tych miejscach wyznaczono strefy, które najbardziej amortyzują występujące uderzenia o podłoże.

Z doświadczeń ultramaratończyków uwzględniono szczególny fragment stopy - pod sznurowadłami - w tym miejscu utrzymuje się cały ciężar buta, co w długotrwałym ruchu powoduje przykre odciski i otarcia, zastosowano więc szczególny rodzaj frotowania górnego fragmentu chroniącego jednocześnie przed otarciami a i zachowującego obszar dobrej wentylacji poprzez poprzeczne prążkowanie.

Skarpety Professional Protector II powstały przy współpracy z profesjonalnymi sportowcami zajmującymi się ultra-maratonami i biegającymi w ramach treningów po kilkanaście kilometrów dziennie. Efektem tej współpracy jest połączenie wyspecjalizowanych skarpet technicznych z naturalnym włóknem bawełny, co pozwala na codzienne wygodne użytkowanie z zachowaniem bardzo specjalistycznych właściwości. Czubki skarpet łączone są szwem typu rosso.

Stopki dostępne są w dwóch wzorach do wyboru:

Wzór 1 - RAPTOR

PROFESJONALNE SKARPETY BIEGOWE DLA SPORTOWCÓW

 Wzór 2 - CASCADE

PROFESJONALNE SKARPETY BIEGOWE DLA SPORTOWCÓW

Kolory kompletów: czarne i popielate z kolorowymi akcentami.

Skład: 80% bawełna, 15% poliamid, 5% elastan.


JAKOŚĆ PIERWSZA

OFERTA DOTYCZY JEDNEGO KOMPLETU
(czterech par skarpet)

Napisz swoją recenzję

STOPKI DO BIEGANIA

STOPKI DO BIEGANIA

Stopki biegowe męskie i damskie, sportowe z najnowszej kolekcji PROTECTOR II, cenionego producenta z Węgierskiej Górki, firmy SKARPEX.

Napisz swoją recenzję